Przydatne akcesoria, które przydadzą się nam podczas wypoczynku na plaży

plaza

Nasz pobyt i wypoczynek na plaży może się okazać o wiele bardziej bezpieczny i co najważniejsze komfortowy.

Warto więc zaopatrzyć się w takie oto przydatne akcesoria:

1). Parasol plażowy – stojący, z dodatkowymi bocznymi ściankami, zapewni nam najlepszą ochronę przed słońcem. Boczne ścianki mocowane są na rzepy. Taki parasol możemy zakupić na Happy Sun, Garneczki. pl w kwocie obecnie za około 49 zł.

2). Lodówka turystyczna – przyda się nam nie tylko na plaży, ale i każdym letnim pikniku. Schłodzi napoje i utrzyma świeżość pokarmów. Jest lekka pojemna (24 litry), posiada także duży uchwyt do przenoszenia. Dzięki temu łatwo zabrać ją w dowolne miejsce. Może ją zakupić na przykład w sklepie Jula za obecnie około 59 zł.

3). Pojemna torba – zmieścimy w niej ręcznik i inne potrzebne na plaży rzeczy. Jest wytrzymała, nieprzemakalna, wykonana z tkaniny plastiku z rączkami. Posiada wymiary 12, 5x28x40 cm. Można ją zakupić w sklepie H&M za obecnie około 20 zł.

4). Namiot – najpraktyczniejszy taki samorozkładający się. Jest to idealna osłona przed wiatrem i słońcem. Wykonany jest z wytrzymałej i wodoodpornej tkaniny o współczynniku ochrony UV 60. Możemy go zakupić w Lidlu obecnie za około 70 zł.

5). Ochronne etui – jest wodoodporne, uniwersalne na telefon z wygodnym systemem blokującym. Chroni sprzęt przed wodą, piaskiem oraz uszkodzeniami. Możemy je zakupić na arena. pl obecnie za kwotę około 20 zł.

Wstąp także na Turystyka Info, żeby wyposażyć się w więcej porad turystycznych.

6). Parawan z kieszonką – chroni nas przed światłem, pomaga wydzielić sferę prywatną, a dodatkowo zyskujemy odrobinę cienia. Drewniane kijki prosto jest wbić w piasek. Zakupimy go na Garneczki. pl obecnie za około 29 zł.

7). Lokalizator – przydatny w przypadku, kiedy posiadamy dzieci. Nikt wtedy nam nie zgubi się na plaży. Taki lokalizator noszony na ręce, wysyła sygnał nadawczy. Informacja o lokalizacji przekazywana jest na nasz telefon i wyświetlana na mapie w odpowiedniej aplikacji. Możemy go zakupić przez notiOne Play za kwotę obecnie 99 zł.

8). Koc antypiaskowy – jest wykonany ze specjalnej tkaniny, który przepuszcza piasek od góry i tylko w jedną stronę. Łatwy jest do utrzymania w czystości. Możemy go zakupić na internecie obecnie za około 80 zł.